Preskočiť na [navigáciu], [Filter], [obsah]
Práve sa nachádzate » Projekt ''MESTSKÉ VILY BELLOVA''

Projekt ''MESTSKÉ VILY BELLOVA''

Predaj atraktívnych moderných mestských víl na Kolibe.
popis fotky popis fotky popis fotky popis fotky popis fotky popis fotky popis fotky popis fotky popis fotky popis fotky

Lokalita:

Exkluzívne "Mestské vily Bellova" sa nachádzajú v jednej z najprestížnejších rezidenčných štvrtí Bratislavy - na Kolibe.
Atraktívna lokalita osadená vysoko nad mestom s krásnym južným výhľadom a zdravým ovzduším. Daná oblasť má výborné dopravné napojenie do centra mesta, aj vďaka jestvujúcej MHD. Plná občianska vybavenosť vrátane školy, škôlky, obchodov, knižnice atď. ju predurčuje ku kvalitnému rodinnému bývaniu.

Popis projektu:

Dve mestské vily, každá s tromi bytovými jednotkami, sú navrhnuté pre čo najpohodlnejšie bývanie a trávenie času. Uzatvorený objekt je prístupný len pre obyvateľov a ich návštevy, čím je zabezpečené ich absolútne súkromie.
Charakter územia je mierne svahovitý, zvažujúci sa na juhovýchod, čo moderná architektúra využíva pre optimálne presvetlenie a prevzdušnenie priestorov, a to v ktorúkoľvek dennú hodinu.

Komunikačné napojenie objektov je navrhnuté z Bellovej ulice prejazdom cez uzatvárateľnú automatickú bránu. Každá bytová jednotka ma okrem garáže s malou kotolňou k dispozícii aj dve exteriérové prekryté a jedno otvorené státie.
Už zádverie pôsobí veľmi moderne aj vďaka vstupnému preskleniu so vstavaným šatníkom.
Schody vedú do spoločenského priestoru, ktorý je veľkou otvorenou obývačkou so samostatne presvetlenou kuchyňou, špajzou a so samostatným WC. Pred obývačkovým presklením sa nachádza drevená terasa, ktorá ponúka prekrásny výhľad na Bratislavu a z ktorej sa po točitých schodoch schádza do záhrady. Vnútorné schodisko vedie na 2. nadzemné podlažie, kde sú dve identické izby, kúpeľňa, samostatné WC a spálňa so šatníkom.

Štandart vybavenia:

Súčasťou štandardného vybavenia je podlahové vykurovanie so samostatným kotlom pre každý byt, klimatizácia, drevené parkety, interiérové dvere, kompletné zariadenie kúpeľní, systém inteligentnej elektroinštalácie, štrukturovaná kabeláž pre vysokorýchlostné pripojenie na internet, digitálna satelitná televízia s približne 1000 kanálmi, kamerový systém pri vstupe, napojený na videotelefóny v jednotlivých bytoch, hliníkové okná, nadštandardné zateplenie a drevené prvky už v základnej cene.

Momentálne sú Mestské vily v stave "holobyt," dokončenie interiéru bude na základe individuálneho výberu z množstva ponúkaných materiálov a farieb, zrealizované do jedného mesiaca od výberu jednotlivého klienta.

Všetky obytné miestnosti dosahujú svojimi rozmermi mierny nadštandard, vzhľadom k súčasným trendom.

Nové technológie použité v projekte "Mestské vily Bellova":

kvalitné tepelné čerpadlá - IVT (Švédsko) - popis nižšie
okenné systémy najvyššej kvality - Schüco (Nemecko)
inteligentný systém elektroinštalácie - Nikobus (Belgicko)
pri vstupe do domu identifikácia odtlačkom prsta - Schüco (Nemecko)
ekologická izolácia (minerálna vlna)
Tepelné čerpadlo - moderné nízkonákladové vykurovanie

Existuje veľa možností vykurovania - niektoré majú nižšie prevádzkové náklady, iné fungujú bezobslužne, ďalšie sú šetrné k životnému prostrediu. Ale len jeden spôsob vykurovania poskytuje všetky tieto pozitívne vlastnosti naraz - tepelné čerpadlo.

Rozhodli sme sa, že v našom projekte ako jedni z prvých na Slovensku použijeme tepelné čerpadlá v komerčnej stavbe. Tepelné čerpadlo je komfortný automat, ktorý neprodukuje žiaden odpad. Prevádza nízkotepelnú energiu hornín na tepelnú energiu využiteľnú pre vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody. Tepelné čerpadlo využíva hĺbkové vrty pre získanie tepelnej energie z hornín, za minimálne prevádzkové náklady a bez akýchkoľvek odpadov.

Doplňujúce informácie:

"Mestské vily Bellova", ktoré sú v súčasnosti po kolaudácii, ponúkajú jedinečné spojenie moderného dizajnu exkluzívnej architektúry s prírodným prostredím bratislavskej Koliby. Pozemok ponúka svojou polohou neoceniteľný južný výhľad na panorámu Bratislavy, čo bolo rozhodujúce pri návrhu samotných objektov.

Architektonický projekt využíva vyvážené spojenie moderných a tradičných materiálov - železobetónová konštrukcia, steny z pálenej tehly, sklo, drevo, izolačné materiály. Samozrejmosťou je vystavenie záručných certifikátov kvality prevedenia.

Mestské vily Bellova sú ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú luxusné bývanie v susedstve centra Bratislavy. Podobne štylizovaných projektov nie je v súčasnosti veľa. Preto, ak vás náš projekt zaujal, ponúkame vám možnosť bližšie sa s ním oboznámiť.

Pozemok je v spoluvlastníctve jednotlivých mestských vil, záhrada v pomere 1/6, cesta v pomere 1/7.

Prístupová cesta je automaticky vyhrievaná s možnosťou manuálneho vypnutia, a manuálneho ovládania. Je v podiele 1/7, t.j. náklady na vyhrievanie sa delia tiež v pomere 1/7.

Výhodou mestských vil Bellova je, že aj po kúpe je zabezpečená správa a údržba mestských vil, spoločných častí, a starosti s tým spojené.

Financovanie:

Financovanie je možné individuálne, s voľným výberom hypotekárneho úveru v takmer všetkých bankách, nakoľko sa jedná o mestské vily po kolaudácii s vlastným listom vlastníctva..
V prípade záujmu je možné využiť variabilný hypotekárny program so špeciálnymi výhodami zo strany Tatra Banky, ktorá ponúka v prípade financovania "mestských vil Bellova" . zníženú úrokovú sadzbu, vypracovanie mandátnych zmlúv a podanie žiadosti o hypotekárny úver zadarmo.
Naša kancelária Vám ponúka bezplatné sprostredkovanie úveru v Tatra banka, ČSOB a mBank.

popis fotky popis fotky popis fotky


Pôdorysy


Konštrukcia domu

Prehľad voľných domov a cien

ak sa vám nezobrazila tabuľka pozrite si ju na tejto stránke

Kontakty

Project manager
Veronika Lietavcová, tel: 0905/456-570, mail: veronika@aaa-real.sk