Preskočiť na [navigáciu], [Filter], [obsah]
Práve sa nachádzate » O projekte

Apartmány Ski & Sun, Demänovská dolina

Atraktívny apartmánový dom „Ski & Sun“ je stvorený na nezabudnuteľnú dovolenku so všetkým dostupným komfortom, ktorý potrebujete pre Váš aktívny oddych počas celého roka.

 

 S výhľadom na zasnežené kopce Lyžiarskeho strediska Jasná, na úpätí Chopku sú situované dva luxusné trojpodlažné apartmánové domy postavené v tradičnom horskom štýle, predurčené na trávenie komfortnej dovolenky.
Luxusne vybavené apartmány  spĺňajú najvyššie štandardy a poskytujú všetko pohodlie potrebné pre kvalitné trávenie voľného času i pre tých najnáročnejších klientov. 

Apartmány Ski & Sun, Demänovská dolina

O projekte

Luxusne vybavené apartmány určené na predaj a následne prenájom, spĺňajú najvyššie štandardy vybavenia a poskytujú všetko pohodlie potrebné pre kvalitné trávenie voľného času i pre tých najnáročnejších hostí.

Apartmány sa odlišujú veľkosťou (45 - 80 m ²) a počtom spální (jedna alebo dve spálne). Nadštandardné vybavenie každého apartmánu Ski & Sun dopĺňa vstavaná sauna, perličkový kúpeľ a odkladacia miestnosť/miestnosť na lyže.

Apartmánové domy sa nachádzajú na začiatku Demänovskej doliny, iba chvíľku jazdy autom do známeho lyžiarskeho strediska Jasná, v prostredí ponúkajúcom širokú škálu športových a prírodných atrakcií.

Fotografie