Preskočiť na [navigáciu], [Filter], [obsah]
Práve sa nachádzate » O projekte

Priemyselný park VENTI - Zavar/Trnava

Predaj pozemkov v novovznikajúcom priemyslenom parku na hranici Trnavy a Zavaru

  Zámerom tejto významnej investície je nadviazať na existujúcu priemyselno – komerčnú zónu, pri súčasnom využití výborného dopravného napojenia na všetky významné dopravné komunikácie. V tesnom susedstve areálu PSA Peugeot – Citroen, na rozhraní dvoch katastrálnych území (Trnava a Zavar) tak vyrastie nový rozsiahly priemyselný park v hodnote niekoľkých milárd slovenských korún. .

  Realizácia zámeru prebieha vo dvoch fázach:
Priemyselný park ZAVAR - VENTI I. a Priemyselný park ZAVAR - VENTI II.

Priemyselný park VENTI - Zavar/Trnava

O projekte

  Investor buduje projekt v rámci výrobno-obchodno-obslužnej zóny a presnejšie priemyselného parku Zavar východne od Trnavy. Ten je napojený na diaľnicu D1, prechádza ním železničná trať Bratislava – Žilina a susedí s areálom PSA.
V polyfunkčnom parku by mali nájsť priestor pre svoje prevádzky firmy z oblasti ľahkej výroby, logistiky, cez obchod až po obslužné činnosti. V parku investor uvažuje výhľadovo s ôsmimi areálmi, ktoré budú pozostávať z haly, administratívnych priestorov, komunikácií, parkoviska a zelene. Ich členenie, ako nakoniec aj charakter objektov bude záležať od požiadaviek budúcich vlastníkov, respektíve investorov.
Vznikajúci priemyselný park je ďalším z významných greenfieldových projektov - v svojho druhu v tejto zaujímavej lokalite.

Priemyselný park s celkovou rozlohou cca 778.000 m2 je realizovaný vo dvoch etapách :
I. etapa – areál VENTI I. - o celkovej výmere 241.328 m2, s predpokladaným termínom ukončenia a odovzdania začiatkom roku 2010.
II. etapa - areál VENTI II.- o celkovej výmere 536.728 m2, s s predpokladaným termínom ukončenia a odovzdania r.2011-12.