Preskočiť na [navigáciu], [Filter], [obsah]
Práve sa nachádzate » POPIS

POLYFUNKČNÝ OBJEKT VENTÚRSKA

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych a obchodných priestorov

Polyfunkčný objekt na Ventúrskej ul. poskytuje komfort a moderné priestory v úplnom centre hlavného mesta na pešej zóne s peknými  výhľadmi na hrad, alebo do ulice.
Objekt je architektonicky rozdelený na dve časti – prízemie tvoria obchodné priestory a 4 nadzemné podlažia sú obsadené 12 samostatnými jednotkami. Dispozične sú riešené ako priestory s 2, 3 a 4 bytmi / kanceláriami, z toho je 5 mezonetových.

K dispozícii je celkovo 950 m2 kancelárií s výmerou od 51-135 m2 v cene 13 EUR/m2/mesiac + DPH 

 

Náklady na energie a fixné služby sa pohybujú v rozpätí od 200-250 EUR/mesiac

 

Lukratívne priestory v atraktívnej lokalite pre úspešné firmy. 

POLYFUNKČNÝ OBJEKT VENTÚRSKA

Zdieľať

Polyfunkčný objekt na Ventúrskej ul. ponúka bytové, kancelárske a obchodné priestory v lukratívnej lokalite na pešej zóne, priamo v centre Bratislavy.

POPIS

Polyfunkčný objekt na Ventúrskej ul. poskytuje komfort a moderné priestory v úplnom centre hlavného mesta na pešej zóne s výhľadmi na hrad, príp. do ulice.
Objekt je architektonicky rozdelený na dve časti – prízemie tvoria obchodné priestory a 4 nadzemné podlažia sú obsadené 12 bytovými jednotkami. Dispozične sú riešené ako priestory s 2, 3 a 4 bytmi/kanceláriami, z toho je 5 mezonetových. V budove je inštalovaný moderný presklený výťah. Vstup do budovy je riešený podbráním, ktorým sa vchádza do presklenej pasáže a ďalšími samostatnými vchodmi sa vchádza do obytnej časti objektu a do reštaurácie. Na prízemí objektu sa nachádzajú obchodné priestory.
Aj keď fasáda budovy a pôvodné klenby v niektorých miestnostiach zostali zachované, priestory sú riešené moderne a spĺňajú najvyššie nároky súčasnej doby.