Preskočiť na [navigáciu], [Filter], [obsah]
Práve sa nachádzate » O PROJEKTE

APOLLO BC II

Polyfunkčné administratívno-obchodné centrum

Polyfunkčné administratívno-obchodné centrum
Apollo BC II pozostáva z 8 samostatných objektov sa nachádza v najrozvinutejšej administratívno obchodnej časti Bratislavy - Ružinov /Central Business District - CBD/, časť Mlynské nivy v blízkosti mestského diaľničného obchvatu a dobrej dostupnosti MHD. Ponúka obchodné a kancelárske priestory najvyššieho štandardu,. Množstvo služieb, ktoré centrum poskytuje je na prospech nielen návštevníkom , ale i nájomcom centra.

Celková prenajímateľná plocha: 79 010 m2
Počet parkovacích miest: 1 800

APOLLO BC II

Zdieľať

Nový polyfunkčný komplex na Prievozskej ulici v Bratislave patrí k najväčším v strednej Európe. Je časťou najväčšej administratívnej zóny v krajine, ktorá zahŕňa päť častí Bratislava BC a dve Apollo BC s celkovo niekoľkými stovkami tisíc štvorcových metrov.

O PROJEKTE

Apollo Business Center II prirodzene nadväzuje na prvé Apollo Business Center. Komplex ôsmich budov je situovaný v hlavnej kancelárskej zóne Bratislavy, medzi ulicami Prievozská, Bajkalská a Dostojevského rad .Popri najvyššom štandarde kancelárskych priestorov poskytne Apollo BC II aj množstvo služieb, ktoré uľahčia a spríjemnia život nielen nájomcom komplexu, ale i obyvateľom žijúcim v jeho okolí. Nebude chýbať samoobslužné stravovacie zariadenie, pizzeria, kaviarne, bankové inštitúcie, obchody a fitnes centrum. Bezprostredné okolie budov obklopí zeleň a v samotnom centre komplexu vznikne park s fontánou. Tento projekt predstavuje novú príležitosť pre úspešné, rýchlo expandujúce firmy, ktoré potrebujú novú kvalitu priestorov.

Apollo BC II. poskytuje takmer 80-tisíc m2 prenajímateľnej plochy. Okrem SE – Enelu sú najväčšími nájomcami Alcatel, České aerolínie, Jan Becher, Peugeot, Tchibo, Air Liquide, Deutsche Leasing, Egis Pharma, IDS Scheer či Reckitt Benckinser.