Preskočiť na [navigáciu], [Filter], [obsah]
Práve sa nachádzate » O PROJEKTE

APOLLO BC I

Polyfunkčné administratívno-obchodné centrum

Moderný komplex ponúka na prenájom obchodné a kancelárske priestory vysokého štandardu. Je správnou voľbou pre úspešné firmy, ktoré chcú ďalej expandovať, alebo sa zviditeľniť pôsobením v lukratívnej lokalite využívajúc kvalitné priestory s profesionálnymi službami manažmentu a správy nehnuteľnosti.

Celková prenajímateľná plocha je 44 140 m2, z toho kancelárske priestory 37 190 m2, obchodné priestory 5 721 m2 a sklady 1 229 m2.

Cena za prenájom administratívnych priestorov je v priemere od 12 do 15 EUR/m2/mesiac a cena obchodných priestorov od 24 do 29 EUR/m2/mesiac v závislosti od veľkosti prenajatej plochy, umiestnenia a dĺžky prenájmu.
Parkovisko v podzemnej garáži :70 EUR/ miesto/ mesiac

Parkovanie je zabezpečené na viac ako 1.000 parkovacích miestach, z toho vyše 700 v dvojpodlažnom suteréne.

APOLLO BC I

Zdieľať

Projekt APOLLO Business Center je súčasťou moderného obchodno-administratívneho centra Bratislavy. Ponúka moderné kancelárske a obchodné priestory a predstavuje príležitosť pre úspešné, rýchlo expandujúce firmy, ktoré potrebujú novú kvalitu priestorov. ...kde váš biznis prekvitá

O PROJEKTE

APOLLO Business Center je súčasťou moderného obchodno-administratívneho centra Bratislavy. Budova je situovaná v City Business District, hlavnej kancelárskej zóne Bratislavy medzi ulicami Prievozská, Bajkalská a Dostojevského rad. Ide o exkluzívnu administratívno-obchodnú lokalitu s výbornou dostupnosťou, v tesnej blízkosti dunajského nábrežia. V susedstve sa nachádzajú aj ďalšie kancelárske budovy BBC II, SPP, a.s. a vznikajúce Twin City. Apollo BC predstavuje príležitosť pre úspešné, rýchlo expandujúce firmy, ktoré potrebujú novú kvalitu priestorov. V projekte sa spájajú najmodernejšie technológie s príjemným, efektívnym a humánnym pracovným prostredím. Profesionálny manažment a správa nehnuteľnosti zabezpečujú bezproblémový chod budovy a optimalizáciu nákladov na energie a služby spojené s nájmom. Spoločné operačné stredisko pre údržbu a strážnu službu celého komplexu znižuje náklady na servis a personálne zabezpečenie. V budove pracuje viac ako 3000 ľudí a pôsobí veľa medzinárodných firiem. Lokalita zabezpečuje nadštandardnú dostupnosť pre nájomcov i návštevníkov. V dostupnej vzdialenosti sa nachádzajú zastávky MHD s 12 autobusovými a trolejbusovými linkami, ako aj hlavná autobusová stanica. V budove je komplexný bezpečnostný a monitorovací systém využívajúci čipové identifikačné karty so širokou škálou využitia s možnosťou prispôsobenia rôznym štandardom bezpečnosti.