Preskočiť na [navigáciu], [Filter], [obsah]
Práve sa nachádzate » KOMERČNÉ PROJEKTY A NOVOSTAVBY
Nový shopping park - bývanie, dom, záhrada


Moderné administratívne centrum v novej komerčnej zóne

ARUBA BC je súčasťou novovznikajúcej administratívnej štvrte v Bratislave v mestskej časti Ružinov- Trnávka s najväčšou koncentráciou významných kancelárskych budov. Poskytuje komfort a kvalitu za prijateľnú cenu v atraktívnej lokalite blízko letiska a diaľničného obchvatu. Kancelárske priestory na mieru..


Polyfunkčné administratívno-obchodné centrum

Projekt APOLLO Business Center je súčasťou moderného obchodno-administratívneho centra Bratislavy. Ponúka moderné kancelárske a obchodné priestory a predstavuje príležitosť pre úspešné, rýchlo expandujúce firmy, ktoré potrebujú novú kvalitu priestorov. ...kde váš biznis prekvitá


Polyfunkčné administratívno-obchodné centrum

Nový polyfunkčný komplex na Prievozskej ulici v Bratislave patrí k najväčším v strednej Európe. Je časťou najväčšej administratívnej zóny v krajine, ktorá zahŕňa päť častí Bratislava BC a dve Apollo BC s celkovo niekoľkými stovkami tisíc štvorcových metrov.


Prenájom reprezentatívnych kancelárskych a obchodných priestorov

Polyfunkčný objekt na Ventúrskej ul. ponúka bytové, kancelárske a obchodné priestory v lukratívnej lokalite na pešej zóne, priamo v centre Bratislavy.


Prenájom nadštandardných kancelárskych priestorov

* Celková plocha: 1732 m2 * Voľná plocha od 97 m2 - 800 m2 * Cena od 10,00 € do 12,00 € / m2/mesiac


Projekt polyfunkčného objektu v Poprade

Projekt novostavby polyfunkčného objektu s obchodnými prevádzkami na prízemí, kancelárskymi a bytovými priestormi na 1. a 2. poschodí situovaný v centre mesta Poprad. Objekt s celkovou úžitkovou plochou 2076m2 bude situovaný v centrálnej mestskej zóne na pozemku s výmerou 1227m2.


Predaj pozemkov a hál v etablovanom priemyselnom parku

Priemyselný park v Šamoríne poskytuje firmám kompletný servis služieb spojených s bezproblémovou prevádzkou firmy. Kompletne vybudované IS vrátane prístupových ciest. Etablované firmy prevažne z Talianska tu úspešne pôsobia už niekoľko rokov.


Moderný nadčasový projekt


Predaj pozemkov v novovznikajúcom priemyslenom parku na hranici Trnavy a Zavaru